top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               

                              ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

Про прозорість та інформаційну доступність закладу освіти які визначені Законом України «Про відкритість використання публічних коштів". Зважаючи на те, що заклади освіти не отримують публічні кошти, рекомендуємо  відвідувати рубрику «Публічні кошти», що розміщена на офіційному сайті управління освіти Прилуцької міської ради http://uopmr.gov.ua/publichni-koshti/iii-kvartal-2017-roku/

 

В розділі "Благодійні внески" Ви зможете постійно ознайомлюватись зі звітом про благодійну допомогу батьків нашого закладу.

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань ми створили нову рубрику на сторінках нашого сайту, в якій систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дошкільному закладі.

  Колектив дошкільного навчального закладу щиро вдячний батькам за допомогу зміцнення навчально - технічної бази та розвитку дошкільного закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Садочок мрій

Чим ви керуєтесь, коли вибираєте садочок для дошкільняти?
Пройдіть тест і ви дізнаєтесь, наскільки повні ваші знання про вибір садочка.

Відповіді надсилайте на ел. адресу ukraina.priluri2017@gmail.com
 

Результат

Тип 1

У такому садочку дитина почувається безпечно. Акцент діяльності садочка зроблено на фізичному розвитку. Батьки можуть бути впевнені, що діти вчасно харчуються, гуляють на свіжому повітрі й відпочивають удень, усі заняття відбуваються за розкладом . У такому садочку є великий вибір можливостей для фізичного розвитку дітей, створено всі умови для безпечного перебування дитини в дитячому садку. Персонал і діти дотримуються гігієнічних норм. Разом з тим немає впевненості в розвитку творчого потенціалу дитини, прийнятті й підтримці її індивідуального темпу, формуванні навичок комунікації, взаємодії та розвитку емоційної компетентності.

Тип 2

У такому садочку все спрямовано на інтелектуальний розвиток дитини. Батьки знатимуть про щоденну діяльність групи (що вивчили, що робили), матимуть домашнє завдання (прочитати або зробити щось разом з дитиною). Батьки можуть бути впевненими, що дитина добре підготується до школи. І сама дитина розповідатиме батькам, що сьогодні робили в садочку, що вивчили. Однак, як наслідок активного дня в садочку, дитина вдома почуватиметься виснаженою, може бути вередливою або бездільною, відстороненою, її не цікавитиме гра чи спілкування з друзями. Перевантаженість інтелектуальною діяльністю призводить до обмеженості або недостатності розвитку інших сфер: дитина може втратити контакт із власним творчим потенціалом; відсутність гармонії між інтелектуальним й фізичним розвитком може призвести до зниження фізичної активності та, як наслідок, зниження імунітету; брак уваги до емоційного розвитку може призвести до емоційної незрілості дитини, їй буде важко висловити свої потреби, навчитись розуміти себе. Кожна сфера розвитку – емоційна, творча, міжособистісна, інтелектуальна, фізична – у гармонії зміцнюють загальний потенціал дитини.

Тип 3

У такому садочку все сприяє гармонійному розвитку дитини. Гра є основним видом діяльності дитини. Щоденні заняття відбуваються у формі гри, гармонійно поєднуючи інтелектуальний, творчий, фізичний та емоційний розвиток. У дітей є можливість бути активними як у груповій кімнаті (місце для активних ігор), так і на свіжому повітрі. Педагоги піклуються про безпеку, дотримуються режиму дня, гігієнічних норм. Педагоги створюють середовище, сприятливе для творчої та дослідницької діяльності, заохочують дітей до конструювання, театралізації, читають дітям книжки. Панує атмосфера довіри, безпеки, приналежності, позитивної взаємодії між дітьми, між дітьми й дорослими. Педагоги допомагають дітям навчитись розрізняти свої емоції та керувати ними, враховують індивідуальний темп і потреби дитини. У повсякденній діяльності діти пізнають себе й навколишній світ, набувають практичного досвіду, важливого для формування життєвих навичок. Такий дитячий садок найбільш повно допомагає розвинути потенціал дитини.

             Який я вихователь?

Часто ми ставимо себе на місце вихователя групи, яку відвідує ваша дитина.Намагаємось знайти правильне, на вашу думку, рішення якоїсь ситуації. Спробуймо разом знайти рішення в ситуаціях, які можуть виникти в дитячому садочку. Пройшовши тест, ви дізнаєтесь свій стиль як вихователя.

Відповіді надсилайте на ел. адресу ukraina.priluri2017@gmail.com
 

Результат

Гармонійний

Вихователь вміє тримати баланс між використанням свого авторитету дорослого, демократичністю, раціональністю та чуйністю у ставленні до дітей. Поруч із таким дорослим дитина вільно висловлює свої потреби, навчається виражати свої емоції прийнятним способом, знаходити рішення у складних ситуаціях, вчиться не ховатися від складних переживань, а опиратися на свою силу.

600-90.jpg
Телефон довіри.jpg
bottom of page